Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018

Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018 organizowane przez Czerwoną filiżankę.

Jak Wam mija majówka? Macie taką prawdziwą 9 dniową? Jakiś wyjazd? Ja niestety pracuje normalnie, ale i tak się cieszę z dodatkowych 2 dni wolnych. A dziś szykując się do kolejnych ulubieńców miesiąca, przypomniałam sobie, że nie dzieliłam się z Wami, moimi wrażeniami ze spotkania blogerek w Gdyni, które odbyło się w kwietniu, a zostało zorganizowane przez Dominikę z bloga Czerwona filiżanka.


Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018 organizowane przez Czerwoną filiżankę.

Już na początku muszę podziękować Dominice, naszej uroczej organizatorce, za to, że o mnie pomyślała i kilka miesięcy temu, do mnie napisała. Podziwiam ją za to, że się za ten ciężki temat zabrała. Mam nadzieję, że jest zadowolona z efektów swojej pracy. Kolejne podziękowania należą się Monice z bloga My Mix Of Life za udostępnienie zdjęć, bez nich moja relacja wyglądałaby dziwnie. Ja jak zwykle uczestniczyłam w spotkaniu na tyle intensywnie, że zapomniałam o takim drobiazgu, który powinnam mieć gdzieś zakodowany, czyli uwiecznieniu, choć niektórych fragmentów spotkania. Widać, kto doświadczenie większe ma, a i oko do zdjęć świetne.

Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018 organizowane przez Czerwoną filiżankę.

Babcia dotarła na czas, tylko ja w jakimś niedoczasie, ale świetnym humorze, biegłam, po drobiazg do Natury, już spóźniona, a miała być jeszcze jakaś mała kawa z Kaśką z bloga Sklerotyczka, a i Dorocie z bloga Coś dla duszy i dla ciała, miałam towarzyszyć od dworca. Wyszło jak zawsze, ale jak się okazało dotarłyśmy jeszcze przed czasem na spotkanie. Ścianka ze Sklerotyczką zaliczona … 😛 I już mogłyśmy zasiąść i zacząć gadać … oj harmider na takich spotkaniach jest ogromy. No, ale jak już spotkasz się w towarzystwie, które łapie podobne wibracje, to trzeba korzystać. Ale żeby nie było, że tylko picie, jedzenie i kosmetyki nas zajmowały, choć to zawsze bardzo przyjemna część. 
Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018 organizowane przez Czerwoną filiżankę.
Odwiedziła nas Pani Ola z depilacja.pl, dzięki omówieniu przeciwwskazań, wiem, że mogę spokojnie w końcu zdecydować się na zabieg. A powinnam się spieszyć. Bo siwych włosów laserem pozbyć się już nie da. A ponieważ kolejne moje urodziny już się zbliżają, nie ma co odkładać tego kroku, w końcu może się okazać, że już jest na niego za późno. W końcu wiecie, siwy włos w brwiach to nie przelewki.

Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018 organizowane przez Czerwoną filiżankę.
Później odwiedziła nas przedstawicielka marki AcidBoost, opowiedziała o ich produktach. Najbardziej zainteresowała mnie lekka, transparentna mgiełka w sprayu z filtrami UVA i UVB SPF50+, którą można rozpylać też na makijaż. Muszę się w nią zaopatrzyć. I zaproponowała zbieg, na który chętnie się zgłosiłam, tym bardziej, że Pani była w pełni przygotowana, na zmycie mojego makijażu również. Trochę piekło, ale chyba byłam gotowa na więcej. Źle nie było, co prawda dziewczyny pod koniec spotkania mówiły, że się łuszczę, ale mi się bardziej wydawało, że to kolejne produkty, które zostały mi nałożone na twarz zaczęły się rolować. Mimo, że Pani użyła na mojej skórze wrażliwej kwasów, żadne nieprzyjemne konsekwencje w związku z zabiegiem mnie nie spotkały, ani tego dnia, ani następnego, ani przez kolejny tydzień, ani 2 tygodnie później. Tak więc, nie ma się czego bać. No może w czepku na włosy wyglądałam zabawnie, ale ile śmiechu z tego było … 

Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018 organizowane przez Czerwoną filiżankę.Spotkanie było mega udane, zupełnie mnie zaskoczyło, że to już koniec. Jednak to nie do końca był koniec, bo zostałyśmy wręcz zasypane przez organizatorki prezentami, o których więcej już niedługo, chyba, że obserwujesz mnie na Facebooku lub Instagramie, wówczas część już miałaś okazję zobaczyć. Długo będę wspominać to spotkanie. Mam nadzieję, że będą kolejne.Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018 organizowane przez Czerwoną filiżankę.
✦ Primavika ✦ Palce lizać! ✦ Uzdrowisko Busko-Zdrój ✦ SemCo ✦ Twin Caps ✦ Chocolissimo ✦ Basilur ✦ CoffeeNation ✦ Herbaty DMG Kawy ✦ Stema Polska ✦ Fiszki ✦ Prezenty.pl ✦ Zakazane Prezenty ✦ Moja Butelka ✦ Termokubki ✦ NobleHealth ✦ ZapIt! ✦ Bispol ✦ Lemax ✦ Palestyna ✦ Luba ✦ Biolonica ✦ LIQPharm ✦ ICB Pharma ✦ Silcare ✦ Ziołolek ✦ Trind Cosmetics ✦ Regenerum ✦ Vita Liberata ✦ Fresh & Natural ✦ Chic Chiq ✦ BasicLab ✦ Dabur ✦ Lavera ✦ APN Cosmetics ✦ AcidBoost 

Spotkanie blogerek w Gdyni 14.04.2018 organizowane przez Czerwoną filiżankę oraz sponsorzy spotkania.