Piękno na fali

Piękno na fali
Piękno na fali

Była taka sobota, od dawna zaplanowana. Babcia do młodego przyjechać miała, ale wiadomo, jak to latem na naszych drogach, łatanie się odbywało. Babcia spóźniona, więc i ja uczestniczka, z wywieszonym ozorem, na spotkanie ciut później, niż powinnam, dotarłam. A ja tak spóźniać nie lubię się!

I co klamkę pocałowałam?

Na szczęście to Kaśka z bloga Sklerotyczka i Monika z My mix of life organizowały. Najpierw przywitały z otwartymi ramionami, a potem uszu natarły za spóźnienie. Ale wiecie jak jest, grafik napięty, ze wszystkim wyrobić się trzeba. Co prawda zapraszają na ploty, ale nigdy nudzić się nie pozwalają.

Tym bardziej, że przyświecał nam cel. Chciałyśmy wesprzeć małą Maję, która kilka dni później obchodziła 3 urodzinki. Kruszynka cierpi na czterokończynowe porażenie dziecięce, a porozumiewa się tylko za pomocą cyber oka. Chcecie wiedzieć o niej więcej, zerknijcie na FB, link poniżej.

Fanpage Mai

No dobra, a gdzie ja się spóźniłam?

Do restauracji Bliżej, która znajduje się na placu Kaszubskim. Czyli ścisłe centrum Gdyni, gdzie nawet autobus bezpośredni spod domu mam. Czy może być lepiej? Widziałyście ten deser?

View this post on Instagram

Urlop, urlop, urlop 🎉 Wyniosłam pościel na balkon, zobaczyłam kwiaty, które wymagają ogarnięcia 😈 Przyniosłam wszystkie do łazienki, przecięłam, podlałam, a przy okazji zobaczyłam w jakim stanie jest balkon, więc go wyszorowanam 😉 Odstawiłam kwiaty, wybrałam trochę drobnicy do zdjeć 😝 Ale z nimi trzeba wszystko, przecięłam kwiatki w wazonie i usiadłam do zdjeć 😜 Ale stolik jest użytkowany przez młodego, jak maluje i przez kota, jak robi za osiedlowy monitoring 😻 Więc i jego sprzątnęłam 😅 Miało być kilka fotek, a wyszło więcej, bo tyle też było prezentów na spotkaniu #pieknonafali 🤯 Na zdjęciu możecie zobaczyć, czym obdarowało nas #wydawnictwoszaragodzina 🙀 Które ja kojarzę ze świetnej książki #sednożycia #katarzynakielecka Cała seria #zakątekszczęścia #dorotaschrammek czyli #horyzontyuczuć #nabrzegużycia i #wiatrwspomnień 😁 Widziałam, że dziewczyny już czytają kolejne tomy, więc i ja się za nie w pierwszej kolejności zamierzam zabrać 😋 A może jednak #zapachprawdy #igakrast ??? 🤔 #toniekoniecświata #ewamajamaćkowiak 🍓 #wiszniazesłowiańskiejgłuszy #aleksandramaludy 🧁 #kurhanekmaryli #ewabauer #książka #book #bookstagram #bookstagrampl #czytam #czytambolubie #czytambolubię #flatlay #flatlaypoland #czytamkiedymogę #czytamwszędzie @dorotaschrammek @igakarst_author @ewabauerpisarka @ewa_maja_mackowiak

A post shared by Mama z różową torebką (@mamazrozowatorebka) on

Wiadomo już kto organizował. A kto poza mną uczestniczył w spotkaniu?

Znane mi już:

Dorota z bloga Coś dla duszy i dla ciała

Ania z bloga Kobieta Nieidealna

Karolina z bloga Bardziej miło

Dorota z bloga Codzienność kobiety

Oraz nowo poznane:

Ewelina z bloga Alleve

Kasia z bloga Porady mamy Kasi

Natalia z bloga Klasyczna Natalka

Wymianka …

Żeby nie było, że tylko brałyśmy. Była też wymiana książkowa, każda miała przejrzeć co jej na regale zalega i przynieść, żeby puścić dalej. Sporo się tego uzbierało. Każda bierze co chce i ile chce, która pierwsza … same rozumiecie. Na szczęście rozróby nie było. A za każdą książkę 2 zł do puszki. Muszę przyznać, że bardzo mi się ta wymiana spodobała. Co prawda miałam być twarda i nie patrzeć na nowe książki, ale poniżej widzicie jak się to skończyło. A ponieważ nie przesadziłam, to kwotę do puszki zaokrągliłam.

A co do samego spotkania, to chyba tak luźnej atmosfery jeszcze nie uświadczyłam. A może to ja już spiny nie miałam? W każdym razie było głośno, było śmiesznie. Cisza zapadła tylko raz … podczas jedzenia. No i ta krowa, do tej pory dzwoni mi w uszach. Baby, dziękuję każdej z Was, bo to było naprawdę udane popołudnie. Tym bardziej doceniłam 5 minut na herbatę w absolutnej ciszy, póki babcia z młodym z placu zabaw nie wróciła. Dostałam kopa energetycznego, żeby przetrwać ostatnie dni przed urlopem.

Licytacja

Nadszedł i czas licytacji. Jakie ona tempo miała, zanim się zorientowałam, już było po. Organizatorki kazały kasę podliczać i się rozliczać. Więc nie pytajcie co wylicytowałam, bo tylko co do paru rzeczy pewność mam. W tym książkę, którą na spokojnie jeszcze w domu przez FB licytowałam.

Marion, Teekanne, Domkove, Bielenda, Coloris, Chi, Bio-Love, Candlesphere, Ivory, Czarna Owca, Biodermic, Ekozuzu, Quello, Szara Godzina, Wydawnictwo Feeria, Keloo,  Wydawnictwo Lemoniada, Prozami
Marion, Teekanne, Domkove, Bielenda, Coloris, Chi, Bio-Love, Candlesphere, Ivory, Czarna Owca, Biodermic, Ekozuzu, Quello, Szara Godzina, Wydawnictwo Feeria, Keloo, Wydawnictwo Lemoniada, Prozami
Piękno na fali zdjęcie użyczone przez Sklerotyczkę
Piękno na fali zdjęcie użyczone przez Sklerotyczkę

No dobra, a teraz pewnie to co ciekawi wszystkich najbardziej. Kasa, kasa, kasa! Czy udało się uzbierać choć trochę? Jak na mój gust całkiem nieźle nam poszło. Ale Ty możesz ocenić sama, a może i Mai coś od siebie jeszcze dorzucić. No dobra, nie przedłużając …

2030 zł!

Ogromnie dziękuję sponsorom!

Wybaczcie mi, ale zdjęć ze spotkania nie mam. Dobrze się bawiłam i zapomniałam, że wypadałoby coś cyknąć. Ale za to pokażę Wam ciut więcej, niż się do tej pory na moim Instagramie pojawiło.

Bielenda - Żel micelarny
Bielenda – Żel micelarny

Co myślicie o tego typu spotkaniach? Warto je organizować? Czy jest sens, żeby miały jakiś inny cel, niż ploty, tudzież prezenty? Warto w nich uczestniczyć? A jeśli na tego typu spotkania chodzicie, to czy coś w nich byście zmieniły?

Trzy kroki od siebie - Rachael Lippincott, Mikki Daughtry, Tobias Iaconis
Trzy kroki od siebie – Rachael Lippincott, Mikki Daughtry, Tobias Iaconis
Gorvita
Gorvita
Erhard Loretan. Ryczące ośmiotysięczniki - Erhard Loretan, Jean Ammann
Erhard Loretan. Ryczące ośmiotysięczniki – Erhard Loretan, Jean Ammann
bio-love.pl
bio-love.pl
13 rzeczy, których nie robią silne psychicznie kobiety - Amy Morin
13 rzeczy, których nie robią silne psychicznie kobiety – Amy Morin

Miesiąc mija od spotkania, a ja dopiero dzielę się wrażeniami. Ale urlop spędzałam bardziej aktywnie, a mniej siedząco. Jednak sporo tego co tu widzicie, jeszcze się na moim blogu pojawi. Póki co, jeśli ktoś przegapił, zapraszam na wrażenia z mojego pierwszego spotkania z twórczością Doroty Schrammek.

Marion, Teekanne, Domkove, Bielenda, Coloris, Chi, Bio-Love, Gorvita, Bionaturalis, Wydawnictwo Agora, Media Rodzina, Szara Godzina, Galaktyka
Marion, Teekanne, Domkove, Bielenda, Coloris, Chi, Bio-Love, Gorvita, Bionaturalis, Wydawnictwo Agora, Media Rodzina, Szara Godzina, Galaktyka