Piękna jesienią – podsumowanie

Kot ze schroniska w Gdyni, kocica Mira.
Koniec wyzwania Piękna jesienią, czas na podsumowanie. Po jesieni nastaje zima … odkrywcze, ostatnio mam tylko ochotę zawinąć się w koc i zapaść w sen zimowy. A pogoda, chyba na wiosnę się szykuje. Tak, tak będę narzekać na pogodę, bo to przez nią kolejna angina zapanowała w domu. 

Piękna jesienią, selfie w maseczce. 
A wracając do akcji, fajnie było, ale też miło, że się skończyło. Sprawdziłam sama siebie, umiem się zmotywować, żeby coś sklecić na czas i narzucony temat, niezależnie od wszystkiego. Zgodnie z moim wcześniejszym postanowieniem, miałam zacząć planować wpisy z wyprzedzeniem. Choćby po to, żeby nie wrzucać 3 denek lub zakupów pod rząd. 3 razy w tygodniu zapraszałam Was do mojego świata już o 6 rano. Poznałam wiele fajnych dziewczyn, do ich blogów chętnie będę wracać. Dodatkowo widząc, jak fajnie wyglądają blogi i jak dopracowane są wpisy, uznałam, że czas na małe zmiany. To dopiero początek, ale natchnienie jest,  więc małymi kroczkami … mam nadzieję, że będzie chociaż przyjemniej dla oka. Znacie może jakiś kurs on-line, który pomoże mi poprawić jakość moich zdjęć? Chętnie bym się podszkoliła. Widziałam, że zaraz rusza Blogmas, ale co za dużo to nie zdrowo, a grudzień jest najintensywniejszym dla mnie miesiącem w roku, ale za rok kto wie … w końcu zima i święta to taki wdzięczny temat.
Gwiazda betlejemska, Wilczomlecz nadobny, Euphorbiaceae. 

10-16.10 – makijaż
W pierwszym tygodniu wybierzemy najlepsze kosmetyki do jesiennego makijażu. Może to być podkład, ulubione cienie do powiek… 
17-23.10 – usta
Usta to temat przewodni drugiego tygodnia. Uznałam, że warto im poświęcić oddzielną notką – tutaj podziel się ulubionymi kosmetykami do ust, idealnie pasującymi do jesiennego makijażu.
24-30.10 – paznokcie 
Trzeci tydzień pod znakiem paznokci. Jakie kolory lakierów lubisz używać właśnie jesienią? A może chcesz zaprezentować jesienne zdobienie?
31.10-6.11- pielęgnacja twarzy i ciała
Jesienią zmieniamy także kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne. Po jakie sięgasz najczęściej?
7-13.11 – włosy
O włosy także trzeba zadbać  – a jesień nie jest dla nich zbyt łaskawa! Jak dbasz o to by zawsze wyglądały pięknie? 
14-20.11 – relaks
Piękne chwile sprawiają, że i my czujemy się piękniej. Jakie są Twoje sposoby na jesienny relaks? Książka, domowe spa? Podziel się swoimi pomysłami.
Wpis Karoliny.
21-27.11 – podsumowanie

Opublikuj posta z podsumowaniem akcji.

Posty z listopada 2015: 
– denko